Kubki z wpisem wejherowo

Załóż własne koło naukowe

Koło naukowe to coś, co świetnie sprawdza się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko wspomaga w rozkręcaniu swoich zamiłowań i dostarcza punkty, za które można zdobyć stypendium, ale służy kreowaniu się przyjaźni a także tworzeniu więzi, które utrzymywać się będą dłużej aniżeli uczelnia. Nieraz niemniej jednak na naszym wydziale bądź kierunku brak osób którzy wykonują właśnie to, co właśnie nas by ciekawiło. Co wtedy zrobić? Istotnie wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak łatwą sprawą, lecz przy odrobinie zacięcia i pomocy choć kilku osób zaintrygowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co potrzebne, to znaczy formalności, donoszenie papierów, wyszukiwanie wolnej sali będzie wam już niezmiernie dobrze znane oraz zaczniecie się trudnić tym, co subtelne – wymyślaniem logo, rozsądzaniem czy wolicie promować się poprzez kubki z wpisem, a może jednak nie kubki, tylko koszulki.
Znaczącą sprawą będzie dostarczenie do publicznej wiadomości faktu waszego istnienia. Publikujcie się wobec tego – w uniwersyteckiej gazetce, poprzez pomysłowe plakaty przykuwające wzrok, za pośrednictwem wywiadów w radiu studenckim. Organizujcie wydarzenia a w dodatku ośmielajcie wszystkich do wejścia w wasze szeregi – parę wycieczek a przy tym zabaw stanowczo powinna zachęcić rzesze osób do ukształtowania z wami czegoś odjazdowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, napomknięte wcześniej kubki z wpisem czy czapki z waszymi rysunkami. Bezsprzecznie nie pożałujecie a przy tym pozyskacie duże zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.